شقق 1 غرفة نوم للبيع في الجونة

75 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة واحدة أرضي و ٢ حمام في مانجروفي الجونة للبيع

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالاثاث بموقع قريب للبحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٦٤٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية إطلالة مباشرة على حمام االسباحة والبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٤١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | موقع مميز | مانغروفي ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

• 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الجونة مفروشة بالكامل فيو على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز بالجونة استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم طلالة مباشرة على حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبس

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كاماران

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,كاماران

• 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفة نوم – كاملة التشطيب بموقع ممز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | ويست جولف

    Good Vibe Homes logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة موقع مميز في سوان ليك، الجونة .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي1 غرفة على البحيرة مفتوحة في ويست جولف

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس صف اول - تشطيب كامل - روف خاص فيو بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • فير وايز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة

• 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز – تشطيب كامل – تقسيط حتى 5

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز – تشطيب كامل – تقسيط حتى 5سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تملّك في أضخم مدينة سكنية: قسّط براحتك لـ 10 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    طريق الغردقة الاسماعيلية, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام ٨ شهور متشطب للبيع في مرايا الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في وايت فيلاس - الجونة - الغردقة - محافظة البحر الاحمر
    1

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For sale one bedroom in phase 4 El gouna

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢١٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع