بيوت و فلل مفروشة للبيع في الجونة, صفحة 2

65 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    ناينز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة مميزة بحمام سباحة خاص في هيل فيلاز

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    هيل فيلاز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في الجونه بإطلالة كاملة على البحر

    Broker Egypt logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مكونة من 6 غرف ماستر في انشان ساند

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف للبيع في North Bay بإطلالة لاجون

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7+

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٣٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • ذا ناينز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,ناينز

    3 - 4 غرفة

  • 16

    فيلا

    ١٥١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف للبيع في North Bay بإطلالة لاجون

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7+

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٣٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاجون في North Bay – الجونة

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاجون في North Bay – الجونة

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاجون في North Bay – الجونة

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ‎صف أول على البحيرة فيلا بحمام سباحة في طويلة جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بحمام سباحة خاص في أم جمار جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ام جمار, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سابينا مع اقساط بموقع مميز جدا

    Realm Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٠٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بحديقة متشطب بالكامل بفيز ممتاز علي اللاجون

    Realm Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالجونة سيان - ٤ غرف - بول -موقع متميز

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٩٩ متر مربع

    ١٣٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري وتقسيط من اوراسكوم

    Realm Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بموقع مميز بها 3 غرف نوم في وايت فيلاز

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بتصميم مميز بحمام سباحة في فنادير باي1

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز واطلالة مفتوحة 1000 متر

    Realm Properties logo image

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة في واحد من اجمل المواقع بالجونة

    Realm Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع