شقق مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 14

328 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Beautiful Ready to move 3 beds (2 bath) apartment

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ORIENTAL COAST MARSA ALAM 2 bdr apt., ground floor

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ORIENTAL COAST MARSA ALAM 1 bdr apt., first floor

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع