شقق مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 13

325 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٧٬٩٢٤٬٩٧٨ جنيه

    Prime 2BR Apartment in Soma Breeze | Sea View

    ROI For Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٥٣٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الغردقة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل عائد استثماري طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل عائد استثماري طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو رائع علي البحر للبيع في كمبوند ذا فيو

    Home Hunters EG logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة للبيع – مغويش، الغردقة

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    Partial seaview apartment in prestigious community

    Beyoot logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه هادئه ومريحة علي بعد خطوات من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury 3-Bedroom Flat in New Marina

    نيو مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in El Karma Resort

    My Real Estate logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٤٩٬٩٨٥ جنيه

    شقة للبيع في توايا سهل حشيش.

    ROI For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بغرفة نوم واحدة للبيع، بإطلالة على الممشى السياحي

    Home Vacation logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٦٠٬٥١٩ جنيه

    وحدة مفروشة للبيع فى كمبوند الداو هايتس بالغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩٧٣٬١٦٦ جنيه

    Furnished Apartment In Azzurra

    ROI For Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق ثلاث غرف نوم باطلالة على البحر للبيع، مكادي هايتس، المرحلة الثانية

    Home Vacation logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬١٨٣٬٨٤٢ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في أبو تيج مارينا، الجونة.

    ROI For Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم فاخرة بإطلالة خلابة على البحر للبيع بمنتجع إسبلانادا

    Home Vacation logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٨٢٬٦٩٢ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في كمبوند إمبريال الأحياء

    Home Hunters EG logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من غرفتين للبيع في شيراتون القديم الغردقة

    Home Hunters EG logo image

    شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    لا يوجد

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ready To Move Apartment For Sale In Soma Breeze

    ROI For Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 2 BR Apartment with Sea and Pool view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٧٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ألداو هايتس، الغردقة

    Home Hunters EG logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر للبيع في سكاي الجندول بالانتركونتينتال

    Home Hunters EG logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ORIENTAL COAST Marsa Alam 1bdr, 1bath

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ORIENTAL COAST MARSA ALAM 1bdr apt., ground floor

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع