شقق مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 12

325 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانورامية مطلة على البحر للبيع في سيلينا باي

    ROI For Real Estate logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٠٬٣٨٣٬١٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In West Golf El Gouna

    ROI For Real Estate logo image

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 3 BR Apartment with full sea view -Azzurra

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مع شاطئ خاص ، طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٥٩٬٢٠٦ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في اكوا تروبيكال الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم شقة للبيع في سوان ليك الجونة ، موقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٢٦٠ جنيه

    شاليهات في قرية ميراج باى بالتقسيط- الاستلام فوري

    SAMA Real Estate Investment logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bed for sale in Intercontinental

    My Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Fully furnished spacious 1 bed in Selena Suites

    My Real Estate logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in Scandic Resort

    My Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    لا يوجد

    ٤٧ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 bedroom villa for sale in Mirage Bay hotel

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stylish 2 beds for sale in a modern building

    My Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل دقيقتين من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    Fully furnished apartment with sea and pool view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٢٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    Exclusive studio with private pool in the Greek

    Beyoot logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٢٨٨٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in Juliana Beach Resort

    My Real Estate logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٥٩٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تطل على المارينا في موقع مميز

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز دقائق من الشاطئ ، عائد ايجاري

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٢٣١٬٨٨٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع من غرفتي نوم في منتجع إمبريال

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٣٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل دقيقتين من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن فورا ، مفروشه بالكامل ، موقع متميز

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٩٨٬٤١٠ جنيه

    Exclusive furnished studio with sea view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل دقيقتين من الشاطئ عائد استثماري

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بتشطيب فاخر وخدمات شاطئية متكاملة

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع استثنائي على بعد دقيقتين للشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع