بيوت و فلل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 2

1,380 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • آيدن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    3 - 4 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الجونة الجديدة من اوراسكوم بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الجونة الجديدة من اوراسكوم بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلالة مزدوجة وحديقة واسعة وفترة سداد طويلة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا علي البحر باقل سعر واطول فتره سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3 غرف باطلاله علي البحر وبأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٣٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف استلام فوري علي البحر في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Seaview Finished Villa in New Gouna, 8 Years

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف باطلالة مزدوجة على البحر والجولف

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول على البحر فى سوما باى وتقسيط 8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا بأقل سعر فى الجونة الجديدة متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا باطلالة خلابة على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة خاص

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إطلالة بانورامية عالبحر اقل مقدم ف مكادى

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    2 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع استلام فوري بمكادي هايتس فيومميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب للبيع استلام فوري بمكادي هايتس فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل مطله على البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 نوم تشطيب كامل تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 2 نوم بجاردن 112م متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١١١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • كوڤز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,سوما كوڤز

    2 - 3 غرفة