عقارات للبيع في فيراندا

334 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بفيو علي ال Pool - بجاردن خاصه

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات - 5 غرف بجاردن و Pool

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + برايفت بول صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفة للبيع بموقع قريب للاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Pool View تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن خاص تشط تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٤٠٬٧٩٣ جنيه

    في فيراندا سهل حشيش | ستوديو 54م قسط على 6 سنين

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 2 نوم متشطب بمقدم 15% تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم بموقع مميز متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة ٢ نوم مع روق خاص pool فيو

    Bold Egypt logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استوديو اقل من سعر الشركة بمليون ونصف و اقساط

    Relax Red Sea logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بجاردن خاصه - تشطيب كامل - 15% مقدم

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٩٣٬٥٨٨ جنيه

    شقة 2 غرفة بحديقة وحمام سباحة | فيراندا بمقدم 15%

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم بفيو علي ال Pool - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل - Sea فيو - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + برايفت بول صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 2 نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بمقدم 15% تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بجاردن خاصه 37م - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع