عقارات للبيع في فيراندا, صفحة 4

334 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود | شقة بنتهاوس بإطلالة بانوراميه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٦٧٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميز شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن متشطب تقسيط 6 سنوات - فيراندا

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 نوم بجاردن متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين صف اول لاجون بالتقسيط حتى 6 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة صف اول لاجون بالتقسيط حتى 6 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬١٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة | شاطئ خاص | خطة سداد 6 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٩٨ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في سهل حشيش الغردقه مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30% واستلم ببول وجاردن خاصة أوتقسيط 6 سنين

    Corporate Deals logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا متشطب بالكامل بفيو مميز تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦١٦٬٠٧٠ جنيه

    استثمر وامتلك وحدتك ف فيراندا سهل حشيش بدون عموله

    Hurghada View Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى سهل حشيش بحديقه خاصه داخل منتجع فيراندا

    Hurghada View Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٨١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بمقدم 15% تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٣٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه 5 نوم بجاردن متشطبة تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفة نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا متشطب بالكامل بمقدم 15% تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود: شاليه بإطلالة مزدوجة مع مسبح خاص

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، فيلا مميزة بإطلالة كاملة عالبحر للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٤٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة البحر متشطبة بمقدم 0% وقسط حتى 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع