عقارات للبيع في فيراندا, صفحة 9

334 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧١٬٠٠٧ جنيه

    امتلك 125م بحديقة خاصة في سهل حشيش موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٨٣٬٧٧٥ جنيه

    شقة 125م بحديقة خاصة إطلالة بحر وهدوء كامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٦٨٦ جنيه

    امتلك 73م بحديقة داخل منتجع فيراندا الفاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    125م بحديقة خاصة رفاهية وخصوصية وسط الطبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    125م بحديقة خاصة تجربة فيلا داخل منتجع فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٢٧٬٦٨٦ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 73 متر مربع في سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٨٣٬٧٧٥ جنيه

    شقة غرفتين + حديقة في Veranda Sahl Hasheesh

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٦٦٣ جنيه

    استوديو, فيراندا سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٧٧٢٬٠٠٦ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة خاصه للبيع في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٩٬١٨٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 73 متر فى سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٦٨٦ جنيه

    شقة غرفة وصالة 73 متر فى Veranda. Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٧٠٨٬٨٠٧ جنيه

    غرفتا نوم مع مسبح خاص | شرفة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٣١٠ جنيه

    مشروع فاخر يمثل مدينة صغيرة متكاملة تشمل شاطئ خاص،

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٢٩٥٬١٨٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة بمساحة 73 متر مربع | شرفة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة فى سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٣٬٨٦٤ جنيه

    استوديو في فيراندا سهل حشيش | مع شاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٥٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬٩٢٩ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 54 متر مربع في سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    شقة 125م بإطلالة ساحرة على الحدائق والمسابح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    امتلك شقة مع حديقة واسعة في قلب فيراندا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٧٬٧٢٤ جنيه

    فيراندا سهل حشيش شقة مع حديقة للرفاهية والراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    شقة فاخرة مع حديقة في فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧١٬٠٠٧ جنيه

    امتلك شقة 125م مع مسبح وحديقة للاستمتاع الكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٦٨٦ جنيه

    شقة 73م بتصميم عصري ومساحات مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٣٧٬٩٢٩ جنيه

    شاليه 54م مريح مع حديقة ومسبح للاسترخاء الكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٣٧٬٩٢٩ جنيه

    شاليه 54م مريح ومساحات مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع