عقارات للبيع في الجونة, صفحة 3

1,499 عقارات أخرى
  • 19

    منزل مزدوج

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر توين فيلا صف أول لاجون - بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبة صف أول بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار - شاليه صف أول على البحر استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف نوم - فيو مفتوح - اقساط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ماتتعوضش سعر لقطة، استلام قريب و تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • ديل راي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Core Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة
  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول على البحر سعر لقطة و تقسيط لحد 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه وان ستوري غرفة على اللاجون بخصم خاص

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية شاليه على البحر بالتقسيط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول شاليه للبيع متشطب في لوكيشن مميز علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم تاون هاوس للبيع متشطب علي البحر باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ناينز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,ناينز

    3 - 4 غرفة

  • 30

    شاليه

    ١٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شاليه متشطب باطلاله علي البحر بمقدم0%

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود 0% مقدم امتلك فيلا علي البحر متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك موقع شالية مميز على البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا مميزة من اوراسكوم على البحر و اللاجون 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة- بدون مقدم امتلك وحدتك من اوراسكوم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • أنشينت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,انشنت ساندس ريزورت

    3 - 6 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    !! امتلك تاون هاوس بأقل سعر على البحر بدون مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٩٠ جنيه

    امتلك شالية فى الجونة الجديدة بأقل سعر على البحر !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١١٦٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس بفيو للبحر 100% + جاردن تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر تاون 3 غرف ع البحر بأقل مقدم وع 8س

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2غرفه ع البحر بأقل سعر وافضل لوكيشن .

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Sea View قُرب مارينا اليخوت - بسـعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب Luxury - فيـو البحر مباشرة - قرب المارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | موقع مميز | مانغروفي ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في الجونه بمقدم تشطيب كامل مع مطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق نادي واستاد الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٥٦٬٢٠٨ جنيه/متر مربع