شاليهات للبيع في سفاجا, صفحة 31

830 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول لاجون تشطيب كامل بالتقسيط

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول صف لاجون سوما باي قسط علي 8 سنوات

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مميز بحديقة في سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ١٠٥٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر قسط حتي 8 سنوات مقدم 5٪ فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لا تفوت لونش سوماباى واحجز الان شالية على البحر !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه باقل سعر باطلاله كامله ع الجولف-سوما

    Point Mark For Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٧٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شاليه فوري بحديقه بإطلالة كاملة على البحر

    Point Mark For Real Estate logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    "جراند كابانا" فاخرة للبيع في ميسكا – سوما باي

    ROI For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جولف وبحر ڤيو ، استلام فوري ، ٧ سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ڤيو البحر متشطب بالكامل، استلام قريب، 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة متشطب بالكامل في سوما باي ، اقساط

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود خصم 20% شاليه بإطلالة على البحر مقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود خصم 20% شاليه بإطلالة على البحر مقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد فى اخر مرحلة فى ميسكا سى فيو على 8سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ع البحر الاحمر , جاهز للمعاينه صف اول بانوراميك

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠١٨٬٥٢٠ جنيه

    Ground Floor Chalet with Garden – Blanca Gardens

    ROI For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه +جاردن للبيع متشطب بالكامل اقساط/7سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٢٢٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مستقل للبيع 30% خصم 3 غرف نوم @سوما

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٣٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ميسكا–اول قسط بعد 9 شهور -فيو البحر

    Point Mark For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٠١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول لاجون وجولف متشطب بأقل سعر في الماركت

    Remax The Address logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول لاجون وجولف متشطب بأقل سعر في الماركت

    Remax The Address logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية متشطب في سوماباي بمكان مميز على لاجون

    Remax The Address logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه مطل على البحر بتشطيبات كاملة

    Remax The Address logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع