شاليهات للبيع في سفاجا, صفحة 28

830 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في soma bay بفيو علي البحر

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب بالكامل بأطلاله علي البحر الاحمر

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شاليه فوري بحديقه بإطلالة كاملة على البحر

    Point Mark For Real Estate logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفة متشطب بالكامل فيو علي البحر

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي متشطب باطلاله علي البحر

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بالتقسيط في البحر الاحمر مقدم5%

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بجاردن علي البحر الاحمر بمقدم 5%

    Held Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه علي البحر متشطب بالكامل في سوماباي

    Falcon for Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه vib سوما باي 132 متر فيو خيالي من كل غرفه

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة بريميوم بإطلالة بانورامية على البحر

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه علي البحر الاحمر راس سوما - ترافكو

    Adviser Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه علي البحر الاحمر راس سوما - ترافكو

    Adviser Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٤٨٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه علي البحر الاحمر راس سوما - ترافكو

    Adviser Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٧٨٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه علي البحر الاحمر راس سوما - ترافكو

    Adviser Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه علي البحر الاحمر راس سوما - ترافكو

    Adviser Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه علي البحر الاحمر راس سوما - ترافكو

    Adviser Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٤٨٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه علي البحر الاحمر راس سوما - ترافكو

    Adviser Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضية بفيو بحر ولاندسكيب

    The Polygon logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه علي البحر في سوما باي الغردقة

    Adviser Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 20% شاليه علي البحر الاحمر في سوما باي الغردقة

    Adviser Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر للبيع متشطب بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بلكامل بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٤٠٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فيو على البحر بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر متشطب بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو على لاجون و بحر بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع