بنتهاوس (روف) للبيع في الجونة

38 عقارات أخرى
  • 27

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ب 0% مقدم فيو لاجون ف الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بنتهاوس مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بنتهاوس مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة بحر مباشرة لاجون البحر+حمام سباحة

    Apart Real estate logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة بحر مباشرة لاجون البحر+حمام سباحة

    Apart Real estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • نورث باي - الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,نورث باي

    3 - 6 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse for Sale in Gouna Mangroovy

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين نوم بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين نوم بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١١٣٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ينتهاوس مفروش بالكامل اعلى تشطيب اطلاله حمام سباحه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١١٣٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا بنتهاوس ريسيل سوان ليك جونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • فير وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا بنتهاوس ريسيل سوان ليك جونه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك بنتهاوس مع رووص متشطب بالكامل للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر 3 غرف بسعر قديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بينتهاوس فاخر 4 غرف بسعر قديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٨٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر غرفتين بسعر قديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز بإطلالة بحرية كاملة في مانجرووفي

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس بإطلالة بحرية للبيع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مطل مباشرة على المارينا للبيع في فنادير .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز بنتهاوس باطلاله علي البحر متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف متشطب بأطلالة بحر ولاجوون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه متشطب وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه متشطب وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٩٨٢٬٥٠٠ جنيه

    عرض محدود بنتهاوس للبيع موقع مميز اوبن فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك صف أول في الجونة الجديدة بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر بنتهاوس للبيع في الجونة على البحر دايركت 4غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٩٣٬٤٧١ جنيه/متر مربع

2