بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 3

28,050 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة متوسطة وسعر اقل من الماركت فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الربوة - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة داخل واحد من أرقى المجتمعات السكنيه

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام سنة باقل مقدم فالسوق بحري

    Egypt Best Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في اللجريا بيفرلي هيلز صف اول ع الجولف

    plan-B logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • إس في إن شيدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 263 م في اويست للبيع من اوراسكوم امام مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا فيلا متشطبه مع Mountain View بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بلوكيشن مميز في كليوبترا سكوير بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 450م بفيو البحيرة تقسيط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع متشطبه بالكامل في ديار اركو

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت فيلاز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    5 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٧٨٠٬٢٨٥ جنيه

    فيلا مستقلة مباشرة على اللاجون في Soul

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٢٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع في بارك ريزيدنس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    One story للبيع استلام فوري اويست 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240م في بترفلاي المستقبل بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى كراون - بالم هيلز

    Beltone logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٧٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • ستاي فيلا كوميونتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بموقع مميز فى ميفيدا اعمار

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - هايد بارك التجمع الخامس- بحمام سباحة

    Osoul Misr logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢١ متر مربع

    ٧٣٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ناصية 165م بحديقة واسعة للبيع في سراي S2

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في رويال ميدوز تطل على بحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٦٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • فلل يم لينكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    4 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في بلايا رأس الحكمة صف رابع بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه استلام فوري باقساط تطل ع البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيزينا فلاورز الشروق فيلا فيو علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا فلاورز, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى جولف اكستنشن - بالم هيلز

    Beltone logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع آي سيتي

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة