شاليهات للبيع في مصر, صفحة 3

23,118 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على اللاجون والبحر، بموقع مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل مطل على البحر من سوديك اوجامى

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف في مرسى باغوش اقل سعر تقسيط على الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقه متشطب بالكامل للبيع في سي شور

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٦٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز يرى البحر في فوكا باي

    One Estates Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى أوجامي من سوديك موقع مميزتقسيط أفضل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام قريب في مرسى باغوش اقل سعرعلى الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سوما باي أقل من سعر السوق بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مرسى باغوش بخصم لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض شاليه مع حديقة في مرسى باغوش للبيع بخصم للكاش

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر في مرسى باغوش بخصم لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو للبيع في سوما باى أفضل سعراقل مقدم.

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل بالمطبخ و التكيفات و العفش - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في امواج الساحل البيع شامل الفرش

    Genova Investment logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أول صف على الجولف تشطيب فاخر بالتكييفات

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب بالتكييفات فيو لاجوون راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري للبيع في مرسي باغوش الساحل

    Key Point for real estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر في اميز لوكيشن في دي باي

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ومتسلم ومفروش في سيزر راس الحكمة

    The Way logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في نورث كود, تشطيب فندقي, بمقدم 10%

    Smart Move logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية جاهز للاستلام الفوري مع اقساط مريحة لافيستا

    Realm Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحر بالفرش تلال الساحل

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين ب اطلاله بحرية مباشرة استلام 2028

    Realm Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش دور أول و روف في تلال الساحل

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بفيو ممميز استلام قريب باقساط مريحة|لافيستا

    Realm Properties logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع