شاليهات للبيع في مصر, صفحة 10

23,272 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالمطبخ والتكييفات في سولاري باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع110م مفروش في قرية لاسيرينا ميني ايجيبت

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 75م للبيع في قرية لاسيرينا ريد كاربت

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بانوراما بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش 83م اورلاندو 2 العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو 2, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 100م ارضي غرفتين مرحلة الهاواين بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور اول 70م مميز للبيع _بلاجيو العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (تشطيب كامل) من شركة اوراسكوم الغردقة

    Falcon for Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 70م وإطلالة بحرية- كورونادو مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتي باطلالة مميزه استلام قريب في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بمقدم 600الف دبل فيو وتقسيط 10سنين متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600الف شالية ديركت لاجون متشطب علي9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة استلام سنه دايركت لاجونز باطلالة بحر

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 95م بالكامل -لاسيرينا ميني إيجيبت

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شالية غرفتين بمنتجع بورتو السخنة البهامز

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    باهاماس, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بينتهاوس للبيع 160م لاسيرينا ريزورت السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بالقسط في مكادي الغردقة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٦٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب ف تلاله السخنه sea view

    Closer logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 180م للبيع–لاسيرينا ريد كاربت – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل تسليم فورى على البحر مباشرة

    Boundless For Real Estate logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 90م في قرية جولدن كوست العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    جولدن كوست, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن بالفرش والاجهزة في الساحل بالقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م للبيع بالتقسيط دور ارضي في كارنيليا

    Arsam Real-estate logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالتكييفات والمطبخ sea view في راس الحكمة

    Houseology logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع