أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 47

1,676 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٦٨٠٬٧٩٤ جنيه

    اى فيلا روف للبيع في ماونتن فيو آي سيتي إم في بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن فوري بمساحة 265 متر مع حديقة 60 متر

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع فيو مميز باقل سعر في ماونتن فيو

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية ايفيلا لاجون فيو اي سيتي جاردن

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة ايفيلا جاردن اي سيتي استلام فوري

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اي فيلا ريسيل موقع مميز-ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن287م كورنر فيو مفتوح باقل سعر فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص اي فيلا بحديقه ريسيل في مرحله لاجون-موقع مميز

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية ايفيلا جاردن اي سيتي موقع مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلاا 235م+جاردن65م استلام فوري موقع مميز الان

    Bright logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز ايفيلا روف ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن اي فيلا 285م استلام فوري موقع مميزالان

    Bright logo image

4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف كورنر فيو فيلات استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع آي فيلا (I Villa) بمساحة 235م في ماونتن فيو

    Remax Style logo image

2

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت اي فيلا لوكيشن مميز

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاردن ريسيل فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ٢٢٬٦٣٩٬٢٧١ جنيه

    استلم الان اى فيلا باقل مقدم واقساط حتى 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٦٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقه بماونتن فيو هايد بارك بسعر لقطه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقة خاصه وإمكانية التقسيط، التسليم 2026

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا روف جاهزة للسكن بإطلالة بانورامية للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف كورنر موقع مميز للبيع ماونتن فيو 1.1

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا سكاي للبيع في ماونتن فيو بمساحة كبيرة

    clear scope logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٥٬١٠٧٬٣٠٠ جنيه

    آي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو واستلام2026

    clear scope logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا رووف ريسيل فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع