أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 4

1,667 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تاني وتالت باقل سعر ماونتن فيو التجمع

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة في ماونتن فيو 1.1

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر استلام فوري في ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Prime Company logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق | آي فيلا جاردن في MV Park

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٢٬٠٩٥ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع بأقساط استلام فوري ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بغرفه ناني

    Prime Company logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن على البحيرة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مع حديقة للبيع بأقساط ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف فاخرة للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Beltone logo image

2

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاردن أقل من سعر السوق موقع مميز

    Premium Homes logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa Roof للبيع | استلام 2026 | الصيانة والنادي

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن بأقساط استلام فوري ماونتن في فيو اي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا سكاي جاردن جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع آي فيلا جاردن استلام فوري ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقة للبيع بأقساط ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا موقع مميز جدا للبيع باقل مقدم

    Global Hills logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع به تراس كبير غير متشطب موقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا رووف جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع تقسيط في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة | آي فيلا جاردن في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن تكمله اقساط في ماونتن فيو اي سيتي

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع