أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 35

1,668 عقارات أخرى
  • 14

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف ماونتن فيو استلام 2026

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن ماونتن فيو 1.1 كورنر

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬١٣٧٬٨٤٤ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا روف كورنر في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاردن موقع مميز في ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا روف في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٧٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن كورنر للبيع كمبوند ماونتن فيو 1.1

    One Broker Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي جاهزة للاستلام بمقدم و اقساط للبيع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سكاي جاردن ڤيو مفتوح علي لاندسكيب بحري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز بيتش هاوس دايركت ڤيو لاجون بحري صريح بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اي فيلا جاردن علي الاطلاق غير مجروحه تماما

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن فيو مفتوح بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز بيتش هاوس دايركت ڤيو لاجون بحري صريح بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن فيو مفتوح بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن دايركت فيو لاجون بحري موقع متميز جدا

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اي فيلا جاردن علي الاطلاق غير مجروحه تماما

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اي فيلا جاردن علي الاطلاق غير مجروحه تماما

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سكاي جاردن ڤيو مفتوح علي لاندسكيب بحري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سكاي جاردن ڤيو مفتوح علي لاندسكيب بحري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا للبيع ماونتن فيو هايد بارك,

    Brokerage Hub logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٤٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع جاردن بسعر لقطة كورنر مرحلة اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اي ڤيلا جاردن علي الاطلاق غير مجروحه تماما

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن 278م تشطيب 80% - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا باقل من سعر الشقه بحري ڤيو داخل الكومبوند

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع