أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 16

1,668 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بسعر لقطة استلام فوري بمساحة استثنائية

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مقدم واقساط فيو راق في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن بمقدم واقساط في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بكمبوند مونتن فيو هايد بارك

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا باقل من سعر الشقه بحري ڤيو داخل الكومبوند

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن على لاجون في ماونتن فيو هايد بارك

    TREX logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    أي فيلا

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا ٤غرف موقع مميز إطلالة على البحيرة

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر بسعر لقطه مع اقساط حتى 2030

    Gaby's Homes logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مميزه للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و توتال سعر ل اي فيلا جاردن 180 م بالتقسي

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل مقدم و بالتقسيط اي فيلا 165م ب جاردن مو

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا ب جاردن للبيع في كمبوند ماونتن فيو آي سيتي

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل مقدم و بالتقسيط اي فيلا 165م ب جاردن مو

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا روف مقدم واقساط بافضل سعر في ديستريكت 5

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف استلام فوري ماونتن فيو هايد بارك

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن بمقدم واقساط للبيع ماونتن فيو سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمقدم و اقساط في ماونتن فيو

    Boundless For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا لقطة في لوكيشن مميز ف ماونتن فيو التجمع

    Boundless For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٩٢٧٬٩٨٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في اي سيتي التجمع على اللاجون

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي التجمع لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٣٤٬٢٤٠ جنيه

    اي فيلا روف لبيع في ماونتن فيو آي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف جاهزة للاستلام للبيع آي سيتي

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر اي فيلا 240م+جاردن 85م استلام فوري الان

    متصدر

    Bright logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع