عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 24

1,496 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة متشطبة بالباتيو 5 راقيه جدا

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ٨٧٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فوري للبيع تشطيب المالك بالمطبخ

    Mr .Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري لوكيشن مميز اقل سعر

    IRTKAZ logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع بمدينتي بمساحة ارض 1150م بانوراما

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج A صف اول جولف وبحيرات 1183م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 700متر للبيع بموقع متميز و اقل سعر- بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بالرحاب 2 نموذج Y سوبر لوكس

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بمدينتي نموذج F وايد جاردن VG1

    مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جدًا تشطيب كامل مسبح خاص | موقع متميز

    A+ Property logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو garden فيلا 6 غرف بأسانسير اقساط 10 سنين -فيا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape فيلا بأسانسير اقساط 10 سنين في فيي

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة كبيرة 500 متر 6 غرف نوم تشطيب كامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢٠٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٢١٢٬٨٠٠ جنيه

    توبن هاوس مميز جدا للبيع بتسهيلات و استلام فوري

    Blu Real Estate Marketing logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٣٠ متر مربع

    ٨١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل بفيو و موقع مميز

    why solutions logo image

6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 880 متر استلام فوري بسعر مميز فيو مفتوح

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٨٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٢٠٧٬٩٢٩ جنيه

    فيلا VIP واخده فيو مفتوح علي golf وتسليم فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٧٦ متر مربع

    ١٠٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع صف اول علي الجولف القطاميه ديونز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الكوربه مصر الجديده هارون 300 متر

    Compound Hekaya logo image

    شارع هارون الرشيد, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بيع ماونتن فيو هايد بارك فوري فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايليت فيلا اطلالة حدائق و حمام سباحه للبيع ليك فيو

    متصدر

    Brand Facility Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٨٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000 بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع امام مدينتي بنص السعر من مدينه مصر

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكل بموقع مميز وتصميم رائع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل - بموقع مميز - وسعر قابل للتفاوض

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ميفيدا التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع