عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 10

1,494 عقارات أخرى
  • 18

    قصر

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع فيو البحيرات تشطيب الترا سوبر لوكس

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٨٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرفيلا 6 غرف استلام فوري موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة | موقع مميز جدًا | فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٧٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في لافيستا سيتي – العاصمة

    The Broker EG logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة بالم هيلز موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٨٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا نوع E موقع مميز باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٥٠٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٢٥ مليون ل٢٠٣١ اقساط استلام ٧ شهور موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٢٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم ٢٩ مليون فيلا كبيرة باقل اجمالي موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٧٥٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون 487م للبيع في ازار التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٨٧ متر مربع

    ٩٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع فى هايد بارك بالمطبخ اول سكن

    Trust logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و سعر فيلا 6 غرف نوم أرض كبيرة موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٢٩ متر مربع

    ٩٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بسعر لقطه لاستاند الون في سعاده

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالوان استلام فوري من لافيستا بمقدم 8,600,000

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    5

    ٣٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج القصور تطل علي الجولف

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كبيره بفيو مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون ٣٤٠م باقل سعر و اقساط موقع متميز

    Premises logo image

6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا النوع 440m D بسعر أقل من سعر السوق

    Premises logo image

6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 385م في موقع متميز جدًا بأقل من سعر السوق

    Premises logo image

6

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مسقتله بفيو مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مسقتلة بأفضل سعر - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا مستقلة فاخرة للبيع بالقاهرة الجديد

    clear scope logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بفيو ليك علي كمبوند جاليريا موون فالي

    Merak Real Estate logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 650 م استلام فوري للبيع في Lake View

    AK Circle logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز جدا في سرايات المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    2

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل في أوريانا 3 CFC

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع