بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 45

2,016 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جراند ريزيدنس التجمع الخامس موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في التجمع بالتقسيط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون نص تشطيب مميز في كمبوند ليان

    ABAZA for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا391م *موقع مميز ع لاندسكيب* في ميفيدا بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٠٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في بالم هيلز القطامية PK1

    KAMF logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في ماونتن فيو 2 بموقع مميز

    KAMF logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٦ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند سعادة القاهرة الجديدة

    KAMF logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧١٧ متر مربع

    ٢٠٩٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالةعلى المناظر الطبيعية والمسبح-مفروشة بالكامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٦٥٣ متر مربع

    ١٩٦٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - إطلالة رائعة

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7+

    ٧٩٤ متر مربع

    ١٠٧٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة خلف الجامعة الامريكية بقسط 1.174.000

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا391م *موقع مميز ع لاندسكيب* في ميفيدا بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٠٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو مميز باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية هيلز ( التجمع الخامس )

    Broker Egypt logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال سيتى استلام فوري

    Broker Egypt logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٨٨ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون كورنر للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع وبموقع متميز في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع باقل سعر في سعاده وافضل فيو

    Nile Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000م للبيع -علي الجولف-Katameya Heights

    AK Circle logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في هايد بارك بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا 574 متر للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٤ متر مربع

    ١٠٦٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع الياسمين 7 التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    شارع الشيخ حسن مأمون, الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي فيلا مستقلة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاعالميةمستقلة متشطبة استلام فوري التجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة 6 غرف نوم مفروشه بالكامل ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٢٢٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…