بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 46

2,016 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع فيلا مودرن مستقلة

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واطول فتره سداد تصل الى 12 سنه فيلا للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٣٨٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بموقع مميز في ميفيدا من إعمار

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ١٣٨٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع لانوفا فيستا التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤١٨ متر مربع

    ٧٤٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة فيلا افضل تقسيمة وأكبر أرض تطل لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٦١ متر مربع

    ٤٩٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في سعاده بتشطيب فاخر وتقسيط مريح علي 9س

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة1500م- علي الجولف-Katameya Heights

    AK Circle logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٦٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا سوبر لوكس فندقية للبيع في CFC أوريانا 3

    متصدر

    Elshams Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل من 4 طوابق مع مصعد

    Country For Real Estate logo image

    اميرالد بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 10 سنين | فيلا كورنر بموقع مميز على لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلت مشطبة بالكاملة اقساط تصل ل10س

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا 300م استلام فوري في ماونتن فيو هايد بارك

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع فيليت التكييفات جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا نوع B موقع مميز جدا باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 5 غرف دايركت لاجون بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٤٤٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    6

    ٥٣٨ متر مربع

    ٩٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع في بالم هيلز PK1 فيو رائع

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع متشطبه بالكامل بالتكييفات

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٤٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 1000متر بأميز صف اول على الجولف

    Square real estate logo image

5

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بمقدم 5% بالتقسيط علي اطول فترة

    Square real estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤١ متر مربع

    ١٤٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا مستقله جاهزه للاستلام في اميز مراحل تاچ

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 5غرف اقرب استلام خصم40% لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر - اكبر مساحة ارض وحديقة - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٦٦٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…