بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 43

2,016 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! فيلا مستقلة موقع متميز بمقدم ٥٪؜ فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات بمقدم744 ألف أوكاش21.830.00

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٣٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٥ غرف تطل على الجولف بأقساط على ٨ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٩٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حمام سباحة خاص - تم انجاز اعمال السباكة والكهربا

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع موقع متميز جدا في ووتر واي فيلات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله موقع مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مزدوجة للبيع في موقع مميز بمقدم 3%فقط

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٣٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بالتقسيط علي 10سنين في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٤٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم وتكملة اقساط - موقع مميز تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشويفات التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٤١٬٠٢٥ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فيستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا متشطبه للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره بحديقه خاصه للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ٩٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في هايد بارك نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٣٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-اقل سعر ستاندالون400م في الماركت

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 249 متر متشطبة من Ora تقسيط علي 9 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز قطامية-سبيشيال فيلا 360م متشطبة للبيع

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف استلام فوري مقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف استلام فوري باقل من سعر الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى ميزة فيلا مساحة كبيرة موقع مميز في بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة تشطيب فاخر ومفروشة مع ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (B+G+F) في جيزيل بسعر أقل من سعر السوق

    Country For Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 1000م للبيع بحمام سباحة خاص ف ليك فيو

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري باقل سعر فالسوق بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت -سبيشيالSV فيلا 580م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…