عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 34

4,301 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري توين هاوس فيو مميز في الباتيو اورو

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك – تشطيب فاخر فيو رائع

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٣٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مباشرة على البحيرة – سوان ليك ريزيدنس

    Next Door Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧١٧ متر مربع

    ٧٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بموقع متميز وجاهزه للاستلام اب تاون

    Platinum Properties logo image

    ايزادور, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٦٣٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بالمطبخ والاجهزه والتكييفات

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 500متر ريسيل في ميفيدا- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع باقل مقدم فى سراى واقساط على 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٧٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 5 غرف باقل سعر للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثاني عالجولف فيلا متشطبه بسعر مميز اب تاون

    Platinum Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز كامل التشطيب للبيع في ماونتن فيو 1

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة في حياه ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 1090 متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أرض 1600متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز كامل التشطيب للبيع في فيليت سوديك

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1100متر كاملة التشطيب بحمام سباحة في لاريف

    Akar Town Real Estate logo image

    لا ريف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Akar Town Real Estate logo image

5

    7

    ٤٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره امتلك شقه برايم لوكيشن تشطيب مودرن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بإطلالة جولف – ميراج سيتي – فوري

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٦٥٠٬٩٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 288 م في كمبوند هايد بارك

    متصدر

    views investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٠٤٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف في كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    views investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر استلام فوري من المالك

    views investment logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سكاي كوندوز بواجهة بحرية مميزة

    Element Estate logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس في R8 بالعاصمة الإدارية+خصم40%

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحديقة الخلفية 500م - موقع مميز بالقرب من النادي

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع