عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 30

4,299 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستند الون فيلا استلام فوري موقع مميز في ستي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا جاهزه للمعيشه من لافيستا في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري VIB بالتقسيط المريح في سعاد

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٨٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200 تاون هاوس تشطيب كامل هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية – Standalone في سوديك إيست بسعر لقطة

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس في سوديك إيست بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب – موقع مميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بانورامية على الجولف بتقسيط على 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٤١٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 800 متر في بالم هيلز قطامية

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج X استاند الون في Vg1

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري Open View تقسيمة مميزة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلاله مميزه فى سيتي جيت مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٥٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مقدم 5% فى بالم هيلز القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 900 متر في بالم هيلز قطامية

    Properties-Today.com logo image

5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠١٤٬٤٨٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبه في القاهرة الجديده علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٩٢٬٧٨٩ جنيه

    فيلا كورنر فيو خيالي علي landscape قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بموقع متميز في سوان ليك حسن علام

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٥٢٬٧٢٩ جنيه

    فيلا واخده VIP فيو ولوكيشن مميز بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بواجهة بانورامية بحري – استلام فوري النرجس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج F فيو علي وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديستريكت 5 تاون هاوس للبيع استلام فورى التجمع.

    Sedra Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا كورنر واخده فيو خيالي قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع