عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 24

2,929 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185 متر فى ازار 2 القاهره الجديده

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري تقسيط 4 سنين للبيع 5 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٦٦ متر مربع

    ٨٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري تقسيط 4 سنين للبيع 5 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٤٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج N هيلز | 700م² أرض | مفروش كامل + 10 تكييفات

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    creektown-ll cazar تاون هاوس

    Grey Parrot Realty logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 925م ليك فيو بإطلالة مباشرة على البحيرة

    Masar Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جولف فيو في سيتي جيت

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ل فيلا متشطبه في هايد بارك استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع 550م إداري أو سكني قابل للتقسيم

    Masar Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣٥٦م في سيتي جيت - إطلالة بارك/جولف

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٤٢٣ متر في سيتي جيت بأقساط - جيد هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٩٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند فيلا ٧١٤م في سيتي جيت - إطلالة جولف

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٧١٤ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون راقية ٥٤٩م للبيع | بالم هيلز

    Circle Realestate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٢٨٩ متر في سيتي جيت - جيد هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٦٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله 650م - فيو لاندسكيب - بالقرب من الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا فاخرة فيو خيالي دقايق من Golden S

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة "Type C" للبيع في بالم هيلز التجمع | ا

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سعرها اقل من الماركت فيو بحري صريح

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع بالرحاب

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة pk1 فيلا مع بيزمنت مباشرة على الليك

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل بفيو على حمام السباحه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فيلا 330متر فى هايد بارك التجمع بالقسط

    property hills Elite logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي 3 واجهات بفيو خيالي علي landscapeبالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ومتشطبه High end ببرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو حمام السباحه فيلا في واتر واي بموقع مميز

    Conquer Properties logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…