عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 28

2,929 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون 460م للبيع من واتر واي بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في موقع مميز في النرجس فيلات!

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري-لوكيشن مميز بأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في كمبوند سعادة - استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة للبيع | Sodic Villette – المرحلة 5

    Laucienda For Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,000,000=فيلا جاهزه( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بأفضل فيو و أقل سعر - استلام قريب

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٠٦٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاضي للبيع في الحي الثاني في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع من حسن علام بالتقسيط علي اطول فتر

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٩ متر مربع

    ١٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هايد بارك مع مقدم و اقساط استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٥١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا في موقع متميز في فيو على البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اكبر فيلا بأرقى وأفضل المواقع استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٠٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا ٣٨٦م جولف فيو سيتي جيت موقع مميز

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | الرحاب – | نموذج X

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 580م الرحاب2 بجوارافنيومول

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع ف كايرو فيستيفال ستى

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ١٥٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر استلام فوري فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بجاردن استلام فوري و فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس كورنر في اميز لوكيشن بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

5

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ٨٣٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا B في واتر واي للبيع استلام فوري علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بماونتن ڤيو هايدبارك للبيع لوكيشن ممتاز

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى السوق توين هاوس استلام فورى في فيلينو

    New Avenue Real Estate logo image

    فالينو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جولف فيو للبيع في سيتي جيت

    Premier Property logo image

5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٠٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣٨٦م بإطلالة جولف في سيتي جيت

    Premier Property logo image

5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن وبأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…