عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 22

2,935 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند لي روا – التجمع الخامس

    Arabia For Real estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Stone Park إطلالة مميزه

    Arabia For Real estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون جاهزه للمعيشه في التجمع الاول

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لاروز بسعر مميز

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميدل فاخرة 600 متر موقع متميز جدا

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فوري متشطبة بالكامل في Zed East

    متصدر

    Selection Code logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 315م متشطبة زمرة إيست القاهرة الجديدة

    متصدر

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس286م 4 غرف بفيو كلوب هاوس سوديك فيليت

    views investment logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا بالمطبخ والتكيفات

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥١ متر مربع

    ١٣٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٥ غرف للبيع في ميفيدا

    I-Zone logo image

5

    5

    ٤٥١ متر مربع

    ١٣٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة توين هاوس 318 متر ريسيل فى ديستريكت 5

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٨ متر مربع

    ١٠٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 705م بالحي الخامس 5 غرف بيزمنت و الروف

    شركة البحيري جروب logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بالسوق فيلا بالم هيلز ٥ غرف استلم فوري

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٤ غرف نوم احسن موقع مساحة ٢٥٠ متر

    Edge Real Estates logo image

5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز باقل سعر في الكمبوند ماونتن فيو

    All 90 logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٤٥٦ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - فيو رائع جداً علي المناظر الطبيعيه

    Edge Real Estates logo image

5

    2

    ٥١٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل فيو على لاند سكيب وسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون الوحيدة في باتيو أورو، بموقع مميز

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزة بموقعها المواجه للشمال -الصف الثالث للجولف

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٨٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٥ غرف بالياسمين 240م وحديقة 50م

    شركة البحيري جروب logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز للغاية - سعر منخفض

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٤٠٠٬٥٠٠ جنيه

    جاهز للسكن فيلا مستقلة- بسعر أقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٦٣ متر مربع

    ٦١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوان ليك ريزيدنس التجمع الخامس

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣١٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…