عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 31

1,688 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر توين هاوس جاهز متشطب اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٦ متر مربع

    ٨٨٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240 م للبيع استلام فوري متشطبة في ستون بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله موقع مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك فيو بوتيك بموقع مميز جدًا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز في ستون بارك بسعر لقطة

    Oaks Real Estate logo image

5

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو 1

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي للبيع بينتهاوس بروف بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بسعر مميز جداً

    Real Vision logo image

5

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٠٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبليكس رووف متشطب للبيع في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٨١٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستادالون وكيشن لقطة في ازار 1

    Egypt Best Properties logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٩٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز للبيع على اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف تالت من الجولف باقل سعر سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على بُعد خطوات من النادي مع فيو على البحيرة وحمام

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على بُعد خطوات من النادي مع فيو على البحيرة وحمام

    Green Homes Real estate Agency logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استون بارك رؤية للتطوير العقاري

    Blu Real Estate Marketing logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو لاندسكيب في فيليت سوديك

    East New Cairo logo image

5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٢٧٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر اقل من سعر السوق بحمام سباحة خاص

    متصدر

    Do estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٩٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (بنتهاوس (روف للبيع في ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع توين هاوس 690متر باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع توين هاوس 690متر باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

5

    6

    ٦٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره للبيع بالمطبخ والتكيفات والاجهزه

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 249م فاخر في ازار بجوار بالم هلز قطامية

    Property  Hills. logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٩ متر مربع

    ٣٢٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بموقع مميز في ميفيدا من إعمار

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ١٤١٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بموقع مميز مع التقسيط

    Realm Properties logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري باقل سعر و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع