عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس

1,674 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 400 متر للبيع بسعر مميز في فيليت سوديك

    East New Cairo logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٣٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٥٢٬٧٦٧ جنيه

    فيلا 277م prime location واخده فيو خيالي علي golf

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة بمقدم 5% في سيتي جيت القاهرة الج

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٩٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٥٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه توين هاوس للبيع في سوديك متشطب بالكامل

    clear scope logo image

5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا 5غرف ارض كبيرة استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق فيلا مساحة كبيرة موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة(210م) بحديقة (40م) RTM بفيو مفتوح pools

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دولكس بحديقه استلام فوري مع جراج

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص دوبلكس بحديقه بجراج خاص استلام فوري فيليت

    متصدر

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة بالم هيلز موقع مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لا فيستا الباتيو 3

    Beltone logo image

5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا 518م فيو حمام سباحه ولاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

5

    7+

    ٥١٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز لفيلا تطل على مسطحات مائية في التجمع

    Apart Real estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص- باقساط فى ليك فيو بوتيك

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • برايف - تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٨٦٬١٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    4 - 6 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار بفيو عظيم علي الجولف دايركت بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One story للبيع علي الجولف مباشرة في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٢٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف أستلم فيلا 5 غرف بالتقسيط علي 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا مستقلة 5 غرف صف أول جولف – تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميديم فيلا بيزمنت موقع مميز ومساحة ارض كبيرة

    Spade consultancy logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar

    4 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى جيت تاون هاوس كورنر للبيع فيو لاند سكيب وبحرى

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحري تطل علي النادي في سوديك فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز استلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    7

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة Fully Finished خلف AUC التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون متشطبة بأقل سعر في بالم هيلز التجمع

    Oaks Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥١ متر مربع

    ١٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • ايست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩١٣٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايست فيل

    3 - 5 غرفة