عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 10

1,674 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مباشرة على البحيرة – سوان ليك ريزيدنس

    Next Door Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧١٧ متر مربع

    ٧٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 500متر ريسيل في ميفيدا- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز كامل التشطيب للبيع في ماونتن فيو 1

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز كامل التشطيب للبيع في فيليت سوديك

    Akar Town Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية اكستينشن

    Akar Town Real Estate logo image

5

    7

    ٤٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف في كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    views investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سكاي كوندوز بواجهة بحرية مميزة

    Element Estate logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تكمله اقساط موقع مميز في سيتي جيت

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ألترا لوكس للبيع في ميفيدا بإطلالة مفتوحة-بول

    Arabia For Real estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 450 م كمبوند لوروا بجوار Aucفيو لاندسكيب

    Arabia For Real estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند لي روا – التجمع الخامس

    Arabia For Real estate logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند لوروا موقع متميز تشطيب 60%

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كاش 45% على فيلا توين هاوس بمساحة 306 متر

    Strive Reality logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في ميفيدا تشطيب كامل

    Element Estate logo image

5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات ادفع1.240.000 أوكاش14.880م

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا للبيع استلام فورى متشطبة فى ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا 600متر-نص تشطيب باقل سعر في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل بكمبوند لي روا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون 500م متشطبه في ميفيدا -استلام فوري

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في مفيدا متشطبه 500متر

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بموقع مميز في ميفيدا من إعمار

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ١٣٥٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري لاند سكيب فيو في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا باقل من سعر الماركت

    All 90 logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مع أكبر مساحة أرض (500 متر) واجهة بحرية

    Spade consultancy logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع