تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 8

356 عقارات أخرى
  • 30

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع - بالم هيلز pk2

    Massar logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٨١٬٣٢٠ جنيه

    تاون هاوس ٥ غرف بحديقة اماميه وخلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بالمطبخ وتكييفات حديقه مزوعه

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٤٥٬١٢٠ جنيه

    تاون هاوس مميز متشطب للبيع في القاهرة الجديدة !!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٧٬٩٧٤٬٠٥١ جنيه

    فيلا مميزه استلام فوري للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٨٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز في هايد بارك تقسيط 6 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن متشطب بالكامل بالعاصمه مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في هايد بارك

    The Broker EG logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطبة فى المستقبل تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ٣١٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 254 م للبيع -استلام فوري -city gate

    AK Circle logo image

5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا 330م بفيو landscape في سعادة

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٥٬٢٩٦٬٢٦٤ جنيه

    تاون هاوس ريسيل ميدل برايم لوكيشن في اب تاون كايرو

    Gate real estate marketing logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٦٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بدون مقدم فى جولف تاون بااقساط15سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦١١٬١٩٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر329م استلام فوري فيومميز بااقل اوفر

    S signature logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٩ متر مربع

    ٧١٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا في سراي ميدل_ استلام فوري للبيع

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر اقل من السوق تاون هاوس ميدل للبيع Hyde Park

    Sweet Home Realestate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع بالتقسيط في ليان ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل فوري في موقع مميز باتيو 5 ايست

    Allocate Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ستون بارك استلام فوري بأقل سعر

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فيو VIPخيالي علي landscape بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬١٠٧٬٥٠٠ جنيه

    بخصم 50% للكاش اس فيلا للبيع بجوار مدينتي - سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٢٬٢٩٠ جنيه/متر مربع