تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 12

356 عقارات أخرى
  • 19

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو ع 15 فدن جولف بلوكيشين vip قسط حتي 15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب في موقع متميز - سبرنجز حسن علام

    Smartex logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس زاوية للبيع في لي روا بسعر أقل من السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٤٤٬٤٤٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز متشطب بالكامل فى تريو جاردنز

    Platinum Properties logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤١ متر مربع

    ١٢٤٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري للبيع في هايد بارك

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان تاون هاوس فى جرانفيل بقسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت تاون هاوس موقع ممتاز فيو مميز

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام في كندا فيلا فاخرة بتشطيب High End

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمقدم ٨٥٠ الف و قسط شهري ١٠٠ الف

    Your Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع تاون هاوس كورنر في المقصد متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف تشطيب مطل على بحيرة

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري متشطب بجرانفيل مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو ع 15 فدن جولف بلوكيشين vip قسط حتي 15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كورنر بحري افضل لوكيشن للبيع

5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا متشطبه استلام فوري بموقع متميز في ساراي

    Premises logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بحري للبيع في هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم توين هاوس مع لافيستا بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر في ازار

    Premises logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 270م للبيع في Layan Compound

    Al Ofok Investment logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 4 مليون التجمع 5 فيو حمام سباحه قسط 8س

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع متميز جدا في بالم هيلز قطاميه

    Premises logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبل فيو استلام 2026 للبيع بخصم 8 مليون, ايفي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ٤٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 7,500,000 امتلك تاون هاوس كورنر استلام 2026

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 7,500,000 امتلك تاون هاوس كورنر استلام 2026

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبل فيو استلام 2026 للبيع بخصم 8 مليون, ايفي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ٤٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع