تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 4

356 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر في سوديك إيست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر في هايد بارك بموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر فيو لاندسكيب في أزار 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و احسن فيو تاون ميدل سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في ليان – موقع مميز بسعر مغرى جدا

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ديفيانا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ATRIC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثالث غرب,ديفينا جاردنز

    5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري -برايم لوكيشن-تشطيب مودرن-دبل فيو-بحري

    Spade consultancy logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٠١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و اقل توتال تاون ميدل فى سعاده على الفيو

    Spade consultancy logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و احسن فيو تاون كورنر سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٨٠٤٬١٢٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع في كايرو فستيفال استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قطامية اكستنشن-تاونهاوس كورنر 280م للبيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • راي فالي سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬١٧٢٬٦٠٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬١٩٦٬٠٠٠ جنيه

    Townhouse with Panoramic City View, Installments

    Egypt Best Properties logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٦٬١٩٦٬٠٠٠ جنيه

    Townhouse with Panoramic City View, Luxury Finish

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع – S-Villa في سراي | مرحلة شيا 5,5

    Realtors logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري سوان ليك ريزيدانس

    متصدر

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ​​للبيع في أزار 1 بحري مش مجروح

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بحري view green sp

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في ديستريكت 5 | موقع مميز

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام فوري موقع متميز وبحري

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري تشطيب مميز و ڨيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بجاردن خاصه بنص سعرها بمقدم 980 الف فقط

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا استلام فورىبحديقة خاصة

    Spade consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر متشطب بالمطبخ ب حديقه 220م في هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فالسوق تاون هاوس ميدل مميز في ازار التجمع

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فالسوق تاون هاوس ميدل مميز في ازار التجمع

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٢١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع