تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 9

356 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    S Villa كورنر للبيع – مرحلة Sheya | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية امتلك S Villa 239 M في مستقبل سيتي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيلا 5 غرف في سراي أفضل سعر وخطة سداد

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٦٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان و اسكن فيلا كورنر اقل سعر معروض فرصه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند ميدتاون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ازار للبيع استلام ٢٠٢٦ موقع مميز قسط

    New Avenue Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع افضل فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة باقل سعر تشطيب سوبرلوكس

    Boundless For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس برايم لوكيشن في Kukun المستقبل+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٥١ متر مربع

    ٦٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٣٬٢٩٩ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سراي Rai Valleys

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬١٩٠٬٦٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مستقبل سيتي كمبوند Kukun

    New Avenue Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٤٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مستقبل سيتي كمبوند Kukun

    New Avenue Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بخصم 25% | بيتا جرينز مستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٦٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ازار2-ارخص تاونهاوس180م بجاردن100م وروف بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٧٬١٨٤٬٠١٥ جنيه

    فيلا للبيع في CFC استلام فوري قسط حتي 4.5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم5%اقساط حتى 10 سنوات بأميز موقع بدون فوائد

    Square real estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٠٠٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بااقل سعر معروض بكمبوند ازار 2

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٥٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% و اقساط حتى 10 سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ٢١٩ متر مربع

    ٩١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 2.5% تاون هاوس كونر بالتقسيط ع 9 سنين

    Square real estate logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في البروج – The Orb

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري للبيع باقل سعر وافضل فيو

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٧١ متر مربع

    ٣٩٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-تاونهاوس كورنر 300م فيو لاندسكيب للبيع

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا بسعر لقطة واقل توتال عقد في سراي راي فيوز

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    S Villa للبيع – Rai Views | سراي من غير اوفر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤٨٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٦١٬٠٠٠ جنيه

    منزل جاهز للسكن (دفعة أولى 10%)

    Crafters Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فينشي مصر ايطاليا العاصمة قسط ع 10 سنين

    Property Hills  One logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع