منازل مزدوجة 4 غرفة نوم للبيع في هايد بارك

78 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى توين هاوس متشطب بالكامل وعلي فيو مفتوح

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة متشطب بالكامل350م واستلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل فيو لاندسكيب ف هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس اقل سعر فالماركت ف هايد بارك استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤١ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن متشطب 280م للبيع باقل فى هايد بارك

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 280م فيو لاند سكيب استلام فورى

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا توين هاوس 300م استلام فورى باقساط

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مودرن 275م هايد بارك بموقع مميز

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري متشطب بالكامل فيو لاندسكبب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم توين هاوس 325م استلام فوري فيو لاندسكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل من المالك استلام فورى في هايد بارك

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز توين هاوس للبيع في هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢١ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن فيو لاند سكيب استلام فوري سعر لقطه

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس باقل سعر 325 م مودرن استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين استلام اقل من سنة مقدم و اقساط

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٠٥٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين استلام اقل من سنة مقدم و اقساط

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مودرن 255م هايد بارك بموقع مميز

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في هايد بارك جراند بارك موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٨ متر مربع

    ٧٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه علي التشطيب بحمام سباحه بسعر لقطه

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن للبيع في هايد بارك – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة - متشطب بالتكيفات - فى هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ١٠٧٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام متشطب بالكامل تشطيب سوبر

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس,استلام 6 شهور, جراند بارك,هايد بارك

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣١ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً - استلام فوري - فيو رائع للغايه

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع