منازل مزدوجة 4 غرفة نوم للبيع في امتداد المستثمرين الشمالية

46 عقارات أخرى
  • 8

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فورى بالباتيو موقع مميز للبيع

    Scout Real Estate logo image

    الباتيو 3, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مطبخ وتكيفات للبيع في بيلاجيو

    Treasure Real estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مع حمام سباحه خاص للبيع في بيلاجيو

    Treasure Real estate logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين ڤيلا ڤيو مميز علي لاندسكيب في بلاجيو للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٨ متر مربع

    ٨٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توين متشطب في بلاجيو علي فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مون فالي 2

    Treasure Real estate logo image

    مون فالي 2, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 400م متشطب بالكامل للبيع في بيلاجيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري 440 متر في كمبوند بلاجيو

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة توين هاوس 436م بزمنت , ارضي , اول , روف

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٤٣٦ متر مربع

    ٧١٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري 440 متر في كمبوند بلاجيو

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري متشطب بالكامل في بيلاجيو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الباتيو 3 | التجمع الخامس

    LevelA logo image

4

    4

    ٤٠٨ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديار بارك توين هاوس للبيع على بحيرة بأقل سعر وتفاو

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلاجيو توين هاوس يطل على ليك مباشرة بسعر السوق بيع

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 500متر بموقع مميز للبيع في ديار اركو

    Akar Town Real Estate logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين باتيو 3 برايم لوكيشن باقل سعر ---------------

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ارخص توين هاوس ببدروم للبيع في ووتر واي فيلات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٩ متر مربع

    ١١١٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز فى لاند مارك فيليدج

    Do estate logo image

    لاند مارك فيلج, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٢٢ متر مربع

    ٧٧٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ديار التجمع الخامس فيو بحيره

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ديار بارك 4 غرف نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز توين هاوس للبيع في بيلاجيو

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية توين هاوس | فيو بحيرة | إميرالد بارك

    Fortune Real Estate logo image

    اميرالد بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ٨٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بـ بيلاجيو | فيو بحيرة وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب في بيلاجيو التجمع بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأفضل لوكيشن و احسن سعر في مون ڤالي ٢

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

2