منازل مزدوجة 3 غرفة نوم للبيع في هايد بارك

38 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس باقل من سعر السوق للبيع في هايد بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن جاهز للاستلام -واجهة بحري

    Right Direction logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر بحري كامل التشطيب بالتكيفات

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ١١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر توين هاوس مميز

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر توين هاوس استلام فوري في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مودرن استلام فوري في هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٠٤٬٨٩٩ جنيه

    كلاسيك توين هاوس للبيع فى هايد بارك بالتقسيط

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى السوق توين هاوس كورنر بهايد بارك للبيع

    East wing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬١١٩٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في هايد بارك بإقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شامل عضوية النادي - بسعر أقل من سعر السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤١٬٧٢٨٬٥٧٠ جنيه

    توين هاوس استلام 4 شهور و أقساط على 6 سنوات

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٧٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – هايد بارك القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع موقع متميز بمقدم و تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ١٠٣٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس - هايد بارك - موقع متميز - للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ١٠٣٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس باقل من سعر السوق للبيع في هايد بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في هايد بارك التجمع بأفضل سعر

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل من المالك فوري في هايد بارك

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 255 م متشطب استلام فورى بهايد بارك للبيع

    East wing logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن تشطيب مميز على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وين هاوس ٣٠٠متر ٥ غرف نوم بحري مقدم وأقساط

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بأقل من سعر الشركة فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٣٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع فى هايد بارك

    I-Zone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل توين هاوس للبيع فى هايد بارك

    I-Zone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع هايد بارك مقدم و اقساط بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

2