عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 6

5,577 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع في تاج سيتي - شاليا

    Treasure Real estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس اكبر مساحة ارض

    Platinum Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٣٩٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع استلام فوري في ماونتن فيو التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع استلام فوري في ماونتن فيو التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس علي البحيرة مفروش بسعر مميز في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • ذا واتر مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ذا واتر مارك

    3 - 6 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس/للبيع/ سوبرلوكس/المراسم/جاهزة للاستلام

    Home Destination logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٩٬٢٧٥٬٨٠٠ جنيه

    أي فيلا في ذا كريست, الاستلام سنتين, بمقدم 5%

    Smart Move logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٠٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٢٥٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر فيلا بمقدم و اقساط في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١١٣٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٤٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • ذا مارك جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مارك جاردنز

    3 - 4 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز نص تشطيب في كمبوند ليان ريزيدنس

    متصدر

    ABAZA for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس فى إيست شاير بالقاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٥٩٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سيتي جيت اكبر مساحة ارض 4 غرف جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٢٧٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن موقع فيلا مستقله علي الجولف في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في ستون ريزيدنس – تشطيب كامل وفيو مميز

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • ذا أيكون جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل موقع مميز فى دستريكت ٥

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٠٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    سكاى فيلا للبيع في تلال إيست موقع مميز و اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في ever east بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت - تاون هاوس كورنر مع بنتهاوس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسيتى جيت قلب الجولدن سكوير-بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ١٢٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • ڤي 40

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,فى40

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في الجولدن سكوير سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢١ متر مربع

    ١٢٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو اى سيتي جاهز الان

    شركة البحيري جروب logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 6شهور اى فيلا فى ماونتن فيو1.1-تقسيط 6 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس للبيع تشطيب سوبر لوكس بروف كبير في جايد

    Ninety Two logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع في سيتي جيت تكمله اقساط

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • ذا ايكون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Style Home Development

    2 - 4 غرفة