عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 37

5,577 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٬٥٠٧٬٦٧٢ جنيه

    فيلا 280م بفيو مفتوح علي واجهتين استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس لوكيشن مميز وكامل التشطيب بأقل سعر

    Right Direction logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو 1.1 بسعر لقطة

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 270م للبيع فيو لاند سكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٧٬٩٠١٬٩٧٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة ٤٢٥م سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف مشروع سيتي جيت للبيع بدون اوفر

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف بمقدم 5% في سيتي جيت ديار القطرية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف بمقدم 5% في سيتي جيت ديار القطرية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل فرصة مميزة تاون هاوس جاهز سيتي جيت

    Premier Property logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع مميز في الجولدن سكوير داخل سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في الجولدن سكوير سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة فيلا للبيع في موقع متميز بالقاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بسعر ممتاز ڤيو لاند سكيب وبحري صريح

    Makanak Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود تاون كورنر للبيع موقع مميز علي البحيره

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١١٧٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله بسعر ممتاز وڤيو لاند سكيب بحري صريح !!

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٨٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند توين هاوس بسعر ممتازبحري ڤيو لاندسكيب صريح

    Makanak Investments logo image

4

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بأقل سعر في السوق موقع مميز جدا

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع فيو مميز باقل سعر في ماونتن فيو

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في منتجع النخيل بالمطبخ والتكييفات

    D COMUNITA RE logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية في ليان | تاون هاوس كورنر للبيع

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس في ليان | فرصة محدودة

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 311 متر استلام فوري فيو مفتوح

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٩٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في ميفيدا بموقع وسعر مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٥٩٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحه وجاكوزي للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٨ متر مربع

    ١٢٢٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع التجمع الخامس موقع مميز قريب التسعين

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع 2, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع