عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 33

5,584 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 4غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري بمقدم10% فيو علي اكبر لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع متشطبه قسط علي 10سنين اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    في اميز لوكيشين بالتجمع شقة(171م) RTM فيو pools

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل سعر في الكمباوند وتقسيط

    Makanak Investments logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ايست تاون بفيو على جاردن

    Conquer Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى ميفيدا بفيو على لاند سكيب

    Conquer Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حمام سباحة خاص تشطيب فاخر بالتكييفات 4 غرف + ناني

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب 4 غرف+ناني اقل من سعر الماركت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٤٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 4 غرف متشطبة بالتكييفات والمطبخ

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 331م ريسيل استلام فوري موقع مميز للبيع

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٥٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه في مفيدا بسعر مميز جدا( استلام فوري)

    Catchers investment logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من السوق شقة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيليت – موقع مميز على سنتر بارك

    Global Marketing Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة 238م بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة4 غرف استلام فوري موقع مميز جدا باقل سعر السوق

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٨٩٠٬١٥٢ جنيه

    توين هاوس مميز في إل باتيو من لافيستا علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٩٤١٬٢٠١ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في إل باتيو قسط علي 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة 250م بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بفيو عظيم مفتوح على Water Feat بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    فوري! اميز شقه متاحه علي System باقل سعر+موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا شقة١٩٥م 4غرف متشطبة ومفروشة بالكامل

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة 217 متر استلام فوري تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع مساحته 225م +126م رووف عليه خصم 50%

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٩١١ جنيه/متر مربع