عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 42

5,568 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باحسن سعر مستقله اول صف على الجولف - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 38,800,000 بالتقسيط المريح بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 38,800,000 بالتقسيط المريح بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 38,800,000 بالتقسيط المريح بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميفيدا متشطب فيو مفتوح لاندسكيب بسعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطب بالكامل بإطلالة عاللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٧٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف زيد ايست متشطبة ريسيل استلام سنة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٣٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايريس احسن لوكشن و بحري احسن فيو و ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايريس احسن لوكشن و بحري احسن فيو و ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بجنينة استلام فوري ريسيل زيد ايست كاش

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا نصف تشطيب لوكيشن مميز بسعر مناسب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٣٢٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب المالك بموقع مميز في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 38,800,000 بالتقسيط المريح بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 38% - توبن هاوس للبيع - عرض محدود واقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٦٧٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 38,800,000 بالتقسيط المريح بدون فوائد

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 38,800,000 بالتقسيط المريح بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل تشطيب في كمبوند دستركت فايف

    Gold Routes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 4 غرف في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 38,800,000 بالتقسيط المريح بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوك كامل للبيع سعر مغري جداً بجراجات تحت الارض

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر اكبر مساحه ارض في سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل مميزه جدا استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٨٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    دوبلكس

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايست تاون دوبلكس تشطيب فاخر جاردن وموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٠٥م حي اللوتس فيو جاردن التجمع الخامس

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٠٩٧ جنيه/متر مربع