عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 11

547 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان توين هاوس 248م في كمبوند بالشروق

    Creative Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفنس الشروق بسعر لقطة

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – كمبوند الباتيو 5 | شرق الشروق

    Beltone logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينه الشروق تشطيب خاص

    Engaz Real Estate logo image

    ماي فير ريزدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر لقطة في كمبوند الباتيو5

    Pylon investment logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مرحله أكيلا استلام فوري متشطب بالكامل

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب بالكامل فيو لاند سكيب

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بأفضل سعر - افضل فيو - البروج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الباتيو برايم, استلام فوري,

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلتك بخصوصية عالية مع لافيستا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا+جاردن خاصة بأميز لوكيشن في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٨٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٩٩١٬٢٥٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كومباوند البروچ - مرحلة چارا

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلا ع طريق اسماعليه مقدم 4.7م توتال23م

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا بسعر 24 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بكمبوند فيفنز الشروق تشطيب مميز

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا شيك جدا في كمبوند الشروق ٢٠٠٠

    Eliwa Group logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للمعيشه في الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع استلام فوري بمقدم 5,5 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في البروج – فرصة استثمار ذهبي

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو بحري تشطيب الترا سوبر لوكس

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 400م في وصال الشروق عقد قديم استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري متشطبه بخصم ممي

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع