عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 16

548 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالمطبخ للبيع في البروج باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فورى بفيو لاجون في فيفنز مساحة 282 متر

    Smartex logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بمدينة الشروق كمباوند المعادي فيو

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في كمبوند البروج

    Pylon investment logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٣ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب مع أجهزة المطبخ والتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٩٧٨٬٠٦٧ جنيه

    تاون كورنر ريسيل بسعرمميز ف البروج استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بخصم كبير فى الشروق فورى على المعاينة

    Impact Investments logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٨١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى الشروق سعر لقطة استلام فورى الباتيو 5 ايست

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فيو حمام سباحة بأقل مقدم لافيستا

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة عالمعاينة بأقل سعر فى لافيستا الشروق

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف نصف تشطيب في سبرينج الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس عالمفتاح فى باتيو 5 إيست فى قلب الشروق

    Property  Hills. logo image

4

    5

    ٢٩٩ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو تشطيب مودرن للبيع بافضل فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٢٥٥ متر للبيع في معادي فيوز - الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع كمبوند البروج باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروج فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر لقطة في كمبوند فيفنس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 314م أرض – حمام سباحة خاص –

    Golden Vision logo image

4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٥٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في البروج مقدم واقساط فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٤١٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 342م بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٧٩٥ جنيه/متر مربع