عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 8

547 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الباتيو 5 ايست في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٥٧٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م متشطبه بحرى أول سكن مقدم 2.3م-كاش 17م

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 220 م في كمبوند البروج بافضل سعر

    TREX logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 220 م في كمبوند البروج بافضل سعر

    TREX logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 360م+75م جاردن للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠١٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تسليم 6 شهور وتقسيط 7 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠١٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تسليم 6 شهور وتقسيط 7 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٢٧٥ م - تسليم فوري بمقدم ٢٠٪ فقط بدون عموله

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا ٣٤٤م بمقدم ٦ مليون قسط 4 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٣٩٠م للبيع في باتيو الشروق تسليم فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - باقل سعر استلام فورى

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في بسعر تجارى 220 م

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في كمباوند فيفنز مدينة الشروق

    Smartex logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو بجاردن واسعة وتسهيلات في معادي فيو

    Next Door Consultancy logo image

4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الفاخر | فيلا استلام فوري في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى متشطب بالبروج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس جاهز للاستلام بالقرب من طريق السويس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الباتيو برايم كورنر

    The Broker EG logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةشقة ارضى بالسعر القديم الباتيو كازا (لافيستا)

    Remax 360 logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فى El patio 5 علي تبه فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع لدواعي السفر فيو مميز في وصال فيوز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 400م في وصال عقد قديم استلام فوري متشطب

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا+جاردن خاصة بأميز لوكيشن في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٨٬٠١٧ جنيه/متر مربع