شقق 4 غرفة نوم للبيع في حي المعادي

199 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب فيو رائع واطلاله مميزه علي النيل مباشره

    Smart Home logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بافاريا تاون المعادي 175 متر تشطيب كامل

    Rokn Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • اشجار دارنا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,أشجار دارنا

    4 غرفة

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبحث عن الرفاهيه امتلك وحدتك بارقى كومباوند

    Smart Home logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – المعادي الجديدة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع فلسطين, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بانوراما 4 غرف كريستال بلازا زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع اوبن فيو بانوراما في زهراء المعادي

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي مميزة بمدخل خاص بالشطر العاشر

    Chances Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بدجلة المعادي هاي ديلوكس

    Al Nile Real Estate logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع كمبوند كريستال بلازا زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بأبراج الجوهرة علي كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو على دائري المعادي قدام كارفور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو على دائري المعادي دبل فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن 4 غرف 350م تشطيب الترا سوبر لوكس

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Degla

    Hirondelle Properties logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بسرايات المعادي سوبر لوكس

    متصدر

    Guides Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سرايات المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة كورنيش المعادي 350م للبيع

    Guides Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب سوبر الترا لوكس 4 غرف بمساحه 340م

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارقي لوكيشن بسرايات المعادي شقه للبيع تشطيب مودرن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع