شقق 4 غرفة نوم للبيع في حي المعادي, صفحة 8

184 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع فى دجله المعادى

    Q VISION logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع في شارع 199 دجله - المعادي

    Q VISION logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٠٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوندكريستال بلازا علي دائري المعادي

    One Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي علي اطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعه بإطلالة بانورامية مباشرة علي النيل

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بسرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع بورسعيد, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اول سكن فاخره

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع