شقق 4 غرفة نوم للبيع في حي المعادي, صفحة 7

209 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بموقع مميز بالمعادي سرايات

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في بافاريا تاون على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه فى بافاريا تاون

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بمدخل خاص بالحديقة للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 4 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع الارقم بن أبي الارقم - مدينة المعراج - زهراء المعادي - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أول سكن للبيع في المعراج العلوي – زهراء

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٨٠ متر في سرايات المعادي موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع بسرايات المعادي مع موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع 199- دجلة المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دارنا مثالية للعيادات والمكاتب

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بسرايات المعادي 260م للبيع

    AMAKEN Misr logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس 290م بسعر شقه فى دجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة| للبيع| ريحانة ريسيدنس

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كورنيش المعادي بجوار المحكمة الدستورية

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٣١٥ متر مربع

    ١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 300 متر للبيع بالمعادي سرايات تري النيل

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م بالجراج فى ريحانه ريزيدنس بزهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في دجلة فيو علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٢١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس دبل فيو والفريد من نوعو على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م اربع غرف المعراج, زهراء المعادي

    العامر للتسويق العقاري logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من احسن النمازج على دائري المعادي بدجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع شارع اللاسيلكي المعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي الجديدة شارع 276

    Chances Real Estate logo image

    شارع 276, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أحلامك السوبر لوكس بالمعراج العلوي زهراء

    Chances Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 4 غرف على شارع المعادي الرئيسي

    Good Deals logo image

    اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس - فيو مفتوح رائع للبيع بدجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 213, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 214 م بكمبوند سما القاهره اول سكن.

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع